Az idei év utolsó idegenbeli szereplése várt csapatunkra Advent második hétvégéjén, a Goodwill Pharma Szeged vendégeként léptünk pályára Algyőn, mivel a szegedi jégpálya zárva tart az energiaárak emelkedése miatt.

A mérkőzés első 10 perce igazi rémálomként telt el, nem sikerült felvennünk a mérkőzés ritmusát, a hazaiak 5 kapura lövésből 4 gólt is szereztek ebben az intervallumban. Kapuscserét követően (Szeles » Mészáros) követően kicsit változott a játék képe, de a harmad 19 kaput eltaláló lövéséből nem sikerült találatot szereznünk. (4-0)

Az igazi kálvária ezután kezdődött, a jégpálya egy darabja kiszakadt a helyéről. Bár hosszasan próbálkoztak a helyreállítással, végül az a döntés született, hogy a jég játékra alkalmatlan, így a mérkőzés megszakításra került.

A versenybíróság döntése értelmében a mérkőzést újra kell játszani, ennek időpontjáról még egyeztetnek a felek.