Szombat este került sor az Andersen Liga 23/24-es alapszakaszának utolsó mérkőzésnapjára, csapatunk az FTC-Telekom vendégeként lépett jégre abban a tudatban, hogy győzelem esetén a tabella 1. helyéről készülhetünk a rájátszásra.

Csúszásokkal és technikai szünettel is „tarkított” mérkőzésen 7:4 arányban sikerült felülkerekednünk a Fradin, ahol Almási Márk, Csölle Dániel (2), Majoross Barnabás, Odnoga Mátyás (2) és Jábor Bendegúz is eredményes tudott lenni.

Ezzel a többi mérkőzés eredményétől függetlenül is bebiztosítottuk 1. helyünket az alapszakaszban. 50 ponttal zárt a nagyon jó szezont futó LEHEL HC is, de egymás elleni eredményeink alapján mi kerültünk előnyösebb pozícióba. Harmadik helyen a  DAB-ASP csapata bégzett.

A 11 résztvevősre duzzadó liga első 8 együttese jut be a rájátszásba, a 4 közé jutásért a 8. helyen végző WORM ANGELS-szel kell majd megküzdenünk.

Nagyszerű szezont tudhatunk eddig magunk mögött, aminek „megkoronázása” lehet egy sikeres menetelés a rájátszásban.